Sharing is caring!

W celu promocji zjawiska ekonomii współpracy stworzyłem listę zniżek na uługi w tym modelu. Wielu moich znajomych pyta mnie często o zniżki na przejazdy lub inne usługi. Poniżej znajdziecie listę zniżek oraz kodów rabatowych – rejestrując się poprzez poniższe kody oraz linki możecie otrzymać preferencyjne warunki kont lub darmowe bonusy, przejazdy, itp. (tak, czasem ja też dostaję bonus). Jeżeli chcecie otrzymywać więcej zniżek zostawcie swój e-mail w formularzu na dole strony, ponieważ w raporcie, który zostanie opublikowany w czerwcu 2016 umieściliśmy specjalnie wynegocjowane zniżki na kwotę ponad kilkuset złotych. Żeby otrzymać zniżki lub bonusy musisz koniecznie zarejestrować się za pomocą linków podanych na tej stronie. 

 

 

NOCLEGI

AIRBNB

Zarejestruj się w Airbnb z tego linka, aby otrzymać zniżkę 152 zł na pierwszą rezerwację: www.airbnb.pl/c/lzgiep

BOOKING.COM

Zarejestruj się w booking.com z tego linka, aby otrzymać zniżkę 50 zł na DOWOLNĄ rezerwację: https://www.booking.com/s/11_6/86002649

TRANSPORT

TAXIFY (20 zł na pierwszy przejazd)

Aby otrzymać ode mnie 20 zł na swój pierwszy przejazd wysarczy założyć konto w aplikacji Tafixy iOS lub Android i w polu promocje wpisać kod: 6VXNG 

UBER (45 zł na pierwszy przejazd)

DLA PASAŻERÓW – 45 zł na pierwszy przejazd

KLIKNIJ TU, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Chcesz skorzystać z aplikacji Uber? Kliknij w ten link i zainstaluj aplikację. Przy zakładaniu konta lub po jego założeniu wybierz w menu aplikacji opcję ZNIŻKI, a następnie DODAJ KOD PROMOCYJNY wpisz: lukaszz3 i kliknij Zastosuj, natychmiast otrzymasz 25zł na pierwszy przejazd w aplikacji Uber. Do wykorzystania darmowego kodu na 25 zł, konieczne jest podanie metody płatności w aplikacji – karty płatniczej, bez niej kod nie będzie aktywny.

DLA KIEROWCÓW – 200 zł za rejestrację

KLIKNIJ TU, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Chcesz zostać kierowcą Ubera? Kliknij w ten link, podaj swoje dane i zarejestruj się jako kierowca Ubera. Klikając w powyższy link już będziesz polecony przeze mnie, gdyby tak się nie stało i pojawiło się pole “(Opcjonalnie) Kod zaproszenia” to wpisz ręcznie mój kod polecający: lukaszz3 aby otrzymać bonus.

MyTaxi

DLA PASAŻERÓW – 50 zł na pierwszy przejazd

KLIKNIJ TU, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Po ściągnięciu aplikacji mytaxi.com na swój telefon, zarejestruj się i w polu “Kod promocyjny” wpisz: LukaszZ3 bezpośrednio po wpisaniu kodu otrzymasz na swoje konto 50 zł do wykorzystania przy pierwszym przejeździe. Do wykorzystania darmowego kodu na 50 zł, konieczne jest podanie metody płatności w aplikacji – karty płatniczej, bez niej kod nie będzie aktywny.

FINANSE

REVOLUT

Klikając w ten link otrzymasz bezpłatnie fizyczną kartę Revolut: https://revolut.com/r/lukaszbe3

(normalnie za fizyczne karty pobierane są opłaty)

BINANCE – największa giełda walut cyfrowych

Link polecający: https://www.binance.com/?ref=20365305

MBANK

Jeżeli szukasz nowego konta bankowego, to mbank jest obecnie najlepszą opcją w naszym kraju. Korzystam nieprzerwanie od wielu lat z usług tego banku i zawsze spotkałem się z proklienckim podejściem, jeden z przykładów opisałem nawet tutaj.

Aby otrzymać bonus w wyskości 150 zł wystarczy założyć wybrane konto prywatne lub firmowe, kliknij w odpowiedni link poniżej:

eKonto (dla osób powyżej 18 roku życia):
https://www.mbank.pl/mgm/konta-ekonto.html?numer=lukaszzgiep

eKonto (dla osób 13-18 lat):
https://www.mbank.pl/mgm/konta-ekonto-m.html?numer=lukaszzgiep

mBiznes konto (rachunek firmowy):
https://www.mbank.pl/mgm/konto-standard-100-pln.html?numer=lukaszzgiep

mBiznes konto z księgowością (rachunek firmowy):

https://www.mbank.pl/mgm/konto-standard-100-pln.html?numer=lukaszzgiep

TREJDOO – kantor internetowy

KLIKNIJ TU, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Testowałem kilka kantorów internetowych i muszę przyznać, że Trejdoo jest najlepszy w Polsce – najkorzystniejsze kursy (lepsze nawet niż w NBP), najmniejsza prowizja (0,002 wymienianej kwoty) i najszybsze darmowe przelewy! Założenia konta trwa minutę wystarczy klinkąć w ten link 

Już w krótce umieszczę kolejną porcję zniżek, zostaw swój e-mail poniżej, aby otrzymać je w pierwszej kolejności.

USŁUGI

Zniżki dla osób, które chcą aby ktoś posprzątał ich mieszkanie: 

Dla każdego Klienta, który zamówi i zrealizuje usługę sprzątania do 31.07.2017 – po realizacji usługi serwis odda „Zaliczkę Rezerwacyjną” na hasło “zgiepcom” – (wystarczy wysłać maila na rezerwacje@posprzatajmi.pl z podaniem adresu, które było sprzątane lub wpisać hasło”zgiepcom” w polu „dodatkowe informacje” podczas składania zlecenia.

Zniżki dla osób, które chcą komuś posprzątać mieszkanie:

Osobom i firmom, które poprawnie zarejestrują się jako Osoby Sprzątające (status konta „aktywne”)  i wyślą hasło”zgiepcom” na pomoc@posprzatajmi.pl platforma doładuje konto na kwotę 30zł.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment