Zniżki na usługi w modelu ekonomii współpracy

W celu promocji zjawiska ekonomii współpracy stworzyłem listę zniżek na uługi w tym modelu. Wielu moich znajomych pyta mnie często o zniżki na przejazdy lub inne usługi. Poniżej znajdziecie listę zniżek oraz kodów rabatowych – rejestrując się poprzez poniższe kody oraz linki możecie otrzymać preferencyjne warunki kont lub darmowe bonusy, przejazdy, itp. (tak, czasem ja też dostaję bonus). Jeżeli chcecie otrzymywać więcej zniżek zostawcie swój e-mail w formularzu na dole strony, ponieważ w raporcie, który zostanie opublikowany w czerwcu 2016 umieściliśmy specjalnie wynegocjowane zniżki na kwotę ponad kilkuset złotych. Żeby otrzymać zniżki lub bonusy musisz koniecznie zarejestrować się za pomocą linków podanych na tej stronie. 

USŁUGI

Zniżki dla osób, które chcą aby ktoś posprzątał ich mieszkanie: 

Dla każdego Klienta, który zamówi i zrealizuje usługę sprzątania do 31.07.2017 – po realizacji usługi serwis odda „Zaliczkę Rezerwacyjną” na hasło “zgiepcom” – (wystarczy wysłać maila na rezerwacje@posprzatajmi.pl z podaniem adresu, które było sprzątane lub wpisać hasło”zgiepcom” w polu „dodatkowe informacje” podczas składania zlecenia.

Zniżki dla osób, które chcą komuś posprzątać mieszkanie:

Osobom i firmom, które poprawnie zarejestrują się jako Osoby Sprzątające (status konta „aktywne”)  i wyślą hasło”zgiepcom” na pomoc@posprzatajmi.pl platforma doładuje konto na kwotę 30zł.

TRANSPORT

UBER 

DLA PASAŻERÓW – 45 zł na pierwszy przejazd

KLIKNIJ TU, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Chcesz skorzystać z aplikacji Uber? Kliknij w ten link i zainstaluj aplikację. Przy zakładaniu konta lub po jego założeniu wybierz w menu aplikacji opcję ZNIŻKI, a następnie DODAJ KOD PROMOCYJNY wpisz: lukaszz3 i kliknij Zastosuj, natychmiast otrzymasz 25zł na pierwszy przejazd w aplikacji Uber. Do wykorzystania darmowego kodu na 25 zł, konieczne jest podanie metody płatności w aplikacji – karty płatniczej, bez niej kod nie będzie aktywny.

DLA KIEROWCÓW – 200 zł za rejestrację

KLIKNIJ TU, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Chcesz zostać kierowcą Ubera? Kliknij w ten link, podaj swoje dane i zarejestruj się jako kierowca Ubera. Klikając w powyższy link już będziesz polecony przeze mnie, gdyby tak się nie stało i pojawiło się pole “(Opcjonalnie) Kod zaproszenia” to wpisz ręcznie mój kod polecający: lukaszz3 aby otrzymać bonus.

MyTaxi

DLA PASAŻERÓW – 50 zł na pierwszy przejazd

KLIKNIJ TU, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Po ściągnięciu aplikacji mytaxi.com na swój telefon, zarejestruj się i w polu “Kod promocyjny” wpisz: LukaszZ3 bezpośrednio po wpisaniu kodu otrzymasz na swoje konto 50 zł do wykorzystania przy pierwszym przejeździe. Do wykorzystania darmowego kodu na 50 zł, konieczne jest podanie metody płatności w aplikacji – karty płatniczej, bez niej kod nie będzie aktywny.

FINANSE

Trejdoo – kantor internetowy

KLIKNIJ TU, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Testowałem kilka kantorów internetowych i muszę przyznać, że Trejdoo jest najlepszy w Polsce – najkorzystniejsze kursy (lepsze nawet niż w NBP), najmniejsza prowizja (0,002 wymienianej kwoty) i najszybsze darmowe przelewy! Założenia konta trwa minutę wystarczy klinkąć w ten link 

Już w krótce umieszczę kolejną porcję zniżek, zostaw swój e-mail poniżej, aby otrzymać je w pierwszej kolejności.

Komentarze