Sharing is caring!

Z okazji obrony mojej rozprawy doktorskiej z ekonomii pierwsze 2000 osób, które wypełni ten formularz otrzyma ode mnie bezpłatnie 2000 Tokenów Doctor Zgiep. Misją tej akcji jest pokazanie Wam prostoty technologii blockchain i potencjału wykorzstania smart contracts oraz przede wszystkim zaproszenie Was do wspólnego świętowania obrony mojego doktoratu.

Blockchain jest ważny z wielu powodów, dlatego pokażę Wam jak w mniej niż 5 min skorzystać z tej technologii i wygenerować swój adres na który wyślę Wam Tokeny Doctor Zgiep. Moje tokeny są kolekcjonerskie i nie posiadają wartości, ale pamiętajcie, że tokeny oparte o blockchain ethereum mogą zawierać tzw. smart contracts pełniące funkcję utility, czyli dodatkową wartość dodaną (np. moc obliczeniową, zapis danych, etc.) lub stanowić security (np. udziały lub akcje w firmie).
Smart contract napisałem sam w oparciu o ogólnie dostępną wiedzę udostępnioną przez uczelnię MIT.

Idąc za słowem prezydenta Stanów Zjednoczonych:

 

Pokażę Ci jak rozpocząć przygodę z blockchain i otrzymać 2000 Tokenów Doctor Zgiep w mniej niż 5 min. To proste wystarczy, że wykonasz 3 poniższe kroki.

3 proste kroki, aby otrzymać 2000 Tokenów Doctor Zgiep:

1. Wejdź na stronę https://www.myetherwallet.com/
2. Postępuj zgodnie z video – obejrzyj 2 minuty tego filmu: https://youtu.be/rzU5J2evBWs?t=19s
3. W tym formularzu podaj swój adres e-mail oraz Twój adres, który wygenerujesz w 2:17 minucie powtarzając czynności z video z kroku 2.

Jeżeli chociaż jedna osoba dzięki dzisiejszej akcji zainteresuje się technologią blockchain i wykona powyższe 3 kroki to uznam to za duży sukces. Tokeny Doctor Zgiep nie posiadają wartości, są kolekcjonerskie. Dlaczego warto je mieć? Być może kiedyś będą mogły się do czegoś przydać, więc lepiej je mieć niż ich nie mieć 😉

To wszystko. Teraz czekaj na e-mail z potwierdzeniem przypisania do Twojego adresu 2000 Tokenów Doctor Zgiep.

Zapraszam do wspólnej nauki i postawienia pierwszego małego kroku w technologii blockchain. Więcej informacji na temat blockchain możecie znaleźć na stronie powstającej Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii.

Gratulacje pierwszego kroku w technologii blockchain!
Lukas S. Zgiep Ph.D.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment